Tento článek je reviw na stránku skvělou stránku =  krasne-kabelky.cz 
Tento online shop se zaměřuje na kožené galanterie, najdete tam vše možné, od kufrů či kabelky až po klíčenky. Takže se nenechte ošidit názvem krasné kabelky jen. Krom tašek, peněženek v několika rozměrech, baťohů, tašek naleznete tu zde i rukavice či opasky. Tato firma se specializuje především na prodej kvalitních kožených produktů, které na stránce naleznete s velkým výběrem. 
Zrovna nyní jsem si oblíbila Carmelo Exlusive kabelku, líbí se mi jejich kožený vzor a barvy a také nutnost na cestování, která se vždy hodí Černá kožená dokladovka. Jsem si jistá, že tam naleznete spousta užitečných věcí do běžného denodenního života, jako já když tu teď prozkoumávám odkaz od odkazu. Jako jsou obaly na technologii, věci užitečné na cestování, skvělé složky nebo-li diplomatky, kožene doplňky, dokonce i čísnické peněžky zde nabízejí. 
Velký výběr naleznete na kliknutí zde: http://www.krasne-kabelky.cz/ 
Snadné orientování, zboží odděleno do jednotlivých kategorií, viditelně na levé liště pro rychlou a snadnou orientaci. Co je skvělé, je také že mají vysvětlené různé druhy typů kůži pro ty co si nevědí rady. A jako třešnička na dortu, při registraci na stránce a při každém nakupu získáte body, které můžete proměnit na slevy při dalším nákupu. Mají zajímavé slevy a bonusy pro zákazníky. Každý měsíc slosují výherce z objednávek o peněžní poukázku, věrnostní programy, dárkové kupony a další skvělé bonusy k tomu. Zní to lákavě? Tak určitě byste měli začít prozkoumávat tuto stránku :)
Zbožňuji kvalitní kůži a také si můžete posléze někde dát iniciály či jméno na peněženky či tak:) Na kůži by to mělo být jednoduché a jsou společnosti co vám to udělají. Nedávno jsem si zrovna udělala iniciály na peněženku na karty.
Alternativni stranka na dalsi vyber kabelek zde: http://www.belona.cz/